Victor Forssel oljemålning

Victor Forssel oljemålning
Victor Forssel oljemålning
Victor Forssel oljemålning
Victor Forssel oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FORSSELL, Victor (1846-1931): "Vårvinter Sickla", signerad olja på pannå, 21x15 cm
UTSTÄLLD: Sveriges Allmäna Konstförening, "Minnesutställning över Victor Forssell i Konstnärshuset, Stockholm", sept 1950

278196

2014-11-18