Gunnar Bergqvist oljemålning

Gunnar Bergqvist oljemålning
Gunnar Bergqvist oljemålning
Gunnar Bergqvist oljemålning
Gunnar Bergqvist oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERGQVIST, Gunnar (1903-1995): Utsikt mot Skeppsholmen från Strandvägen, signerad Gunnar Bergqvist, olja på pannå, 61x78 cm

278204

2014-11-18