Dimitri Naida oljemålning
Klubbat för:
5 000 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
NAIDA, Dmitri (Ukraina, född 1969): Nakenakt, signerad och daterad 09, olja på duk, 90x62 cm
Kuntoraportti
278226
Päivämäärä:
2014-11-18