Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SMIRNOVA, Olga (född 1954): Vallmobukett, signerad, daterad a tergo 2000, olja på duk, 61x75 cm, oramad
278227
2014-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här