Evert Lundqvist
Klubbat för:
750 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
LUNDQVIST, Evert (1904-1994): 2 st Kompostioner, signerad Evert Lundqvist, 8/50 resp 12/50, etsning, 39x32 resp 31x25 cm
Kuntoraportti
Fläckar
278228
Päivämäärä:
2014-11-18