Evert Lundqvist

Evert Lundqvist
Evert Lundqvist
Evert Lundqvist
Evert Lundqvist
Evert Lundqvist
Evert Lundqvist

Klubbat för:

750 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

LUNDQVIST, Evert (1904-1994): 2 st Kompostioner, signerad Evert Lundqvist, 8/50 resp 12/50, etsning, 39x32 resp 31x25 cm

Kuntoraportti

Fläckar

278228

Päivämäärä:

2014-11-18