Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, 1960-tal, skyltmärkt NK, bl a teak, fällbar skiva, ställbar höjd, ca 90x56/ 112x56 cm
Ytskador, märken
278239
2014-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här