Bord/bänk 1700-tal

Bord/bänk 1700-tal
Bord/bänk 1700-tal
Bord/bänk 1700-tal
Bord/bänk 1700-tal
Bord/bänk 1700-tal
Bord/bänk 1700-tal
Bord/bänk 1700-tal
Bord/bänk 1700-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD/BÄNK, 1700-tal, bonat, höjd ca 72, 190x83 cm

Renoverat, kompletterat, skador, hjultrissa saknas, kraftigt slagen skiva

278241

2014-11-18