Klubbat för:
8 400 SEK
8 000 SEK
VITRINSKÅP, 1700/1800-tal, mellaneuropa, bronserat och bemålat, invändigt bemålat med växtdekor, höjd 162, 86x35 cm, en glashylla medföljer
Smärre skador, bristningar
278242
2014-11-20