Skrivbord sengustaviansk stil
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, sengustaviansk stil, fanérat i mahogny, beslag, listverk och fothylsor i mässing, med skrivskiva, höjd ca 76,5 cm
Kuntoraportti
Blekt, fläckar, skiva med skador, fanérskador, nycklar saknas, listdelar saknas, dekorbit saknas
278243
Päivämäärä:
2014-11-18