Skrivbord sengustaviansk stil

Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil

Klubbat för:

1 400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, sengustaviansk stil, fanérat i mahogny, beslag, listverk och fothylsor i mässing, med skrivskiva, höjd ca 76,5 cm

Kuntoraportti

Blekt, fläckar, skiva med skador, fanérskador, nycklar saknas, listdelar saknas, dekorbit saknas

278243

Päivämäärä:

2014-11-18