Buddha

Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURIN, patinerad brons, 18/1900-tal, sydostasien, i form av Buddha sittande i lotusställning, höjd 19 cm

Slitage

278244

2014-11-20