Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FIGURIN, patinerad brons, 18/1900-tal, sydostasien, i form av Buddha sittande i lotusställning, höjd 19 cm
Slitage
278244
2014-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här