Byrå rokokostil

Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ med stenskiva, rokokostil, 1900-talets andra hälft, brännmärkt GH, höjd 80, 107x58 cm, nyckel finns

Fanérskador, nyckel finns att hämta på utlämningen

278251

2014-11-18