Trygve Hermelin akvarell

Trygve Hermelin akvarell
Trygve Hermelin akvarell
Trygve Hermelin akvarell
Trygve Hermelin akvarell

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERMELIN, Trygve (1856-1951): Landskap, signerad Trygve Hermelin -46, akvarell, ca 48x34 cm

278253

2014-11-18