Isidore Rosenstock
2014-11-18
278282
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROSENSTOCK, Isidore (1880-1956): Anemoner, signerad Rosenstock, akvarell, ca 27x38 cm