Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HOLMGREN, Vilhelm (1863-1943): Stilleben, signerad V Holmgren, olja på duk uppklistrad på pannå, ca 23x18 cm
278285
2014-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här