Klubbat för:
500 SEK
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Adam o Eva i Edens Lustgård, otydligt signerad, daterad -56, olja på pannå, ca 14x10 cm
278291
2014-11-18