Adam och Eva i Edens Lustgård oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Adam o Eva i Edens Lustgård, otydligt signerad, daterad -56, olja på pannå, ca 14x10 cm

278291

2014-11-18