John Jon And folkteatern färglitografi

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JON-AND, John (1889-1941): Min son på Galejan, utställningsaffisch till Folkteatern 1920, signerad Jon And, färglitografi, 75x51 cm

278295

2014-12-10