Agnes Cleve

Agnes Cleve
Agnes Cleve
Agnes Cleve
Agnes Cleve

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CLEVE, Agnes (1875-1951): Huvud, signerad och daterad Agnes Cleve 1894, blyerts, 59x49 cm

278296

2014-12-10