Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CLEVE, Agnes (1875-1951): Huvud, signerad och daterad Agnes Cleve 1894, blyerts, 59x49 cm
278296
2014-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här