Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TEKANNA, porslin, Kina, 1700-talets första hälft, Yongzheng (1723-1735), rik dekor i famille rose med motiv av blommor, höjd 12 cm
Sprickor, lagningar, nagg
278300
2014-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här