Ramar 1800-tal

Ramar 1800-tal
Ramar 1800-tal
Ramar 1800-tal
Ramar 1800-tal
Ramar 1800-tal
Ramar 1800-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAMAR, 1800-tal, fanérad i mahogny resp betsade, hörnen med dekor av förgyllda fleuroner, yttermått ca 32x37 resp 38x48, dagmått ca 24x28 resp 28x38 cm

Ytskador, ett hörn med fanérbortfall

278303

2014-11-18