Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BRASSTÄLL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, brännförgylld brons, dekor av puttis, stång i järn, höjd 24, längd 102 cm
278328
2014-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här