Brasställ 1800-tal

Brasställ 1800-tal
Brasställ 1800-tal
Brasställ 1800-tal
Brasställ 1800-tal
Brasställ 1800-tal
Brasställ 1800-tal
Brasställ 1800-tal
Brasställ 1800-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BRASSTÄLL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, brännförgylld brons, dekor av puttis, stång i järn, höjd 24, längd 102 cm

278328

2014-11-18