Bord 1950-tal
2014-11-18
278334
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATBORD, 1950-tal, skiva fanerad i teak, benställning i ek, 2 utdragsskivor (45 cm vardera), höjd 74, 114x89 cm
Repor, smärre bruksslitage