Lotten Rönquist oljemålning

Lotten Rönquist oljemålning
Lotten Rönquist oljemålning
Lotten Rönquist oljemålning
Lotten Rönquist oljemålning
Lotten Rönquist oljemålning
Lotten Rönquist oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RÖNQUIST, Lotten (1864-1912): "Författarinnan Anna Wahlenberg Kjerrman med sin son", signerad L.Rönquist, olja på duk, 39x31,5 cm

Duken med krackelyrer

278364

2014-11-18