Johann Peter Pernath akvarell

Johann Peter Pernath akvarell
Johann Peter Pernath akvarell
Johann Peter Pernath akvarell
Johann Peter Pernath akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PERNATH, Johann Peter (Tyskland, född 1941): Inlandssjö, monogramsignerad JP, akvarell, 24x41 cm

278378

2014-11-19