Dan Nygård "Tre resor"

Dan Nygård
Dan Nygård
Dan Nygård
Dan Nygård
Dan Nygård
Dan Nygård

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

NYGÅRD, Dan (född 1943): (3) "Tre resor", triptyk, blandteknik på litografier, signerade Dan Nygård, numrerade 26/90, 56x38 cm

278432

2014-11-19