Klubbat för:
1 500 SEK
3 000 SEK
NYGÅRD, Dan (född 1943): (3) "Tre resor", triptyk, blandteknik på litografier, signerade Dan Nygård, numrerade 26/90, 56x38 cm
278432
2014-11-19