Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
STOLAR, 12 st., snarlika, varav 7 gustavianska provinsarbeten samt 5 st av senare tillverkning, 1900-tal, sitthöjd ca 44 cm
Skador, lagningar
278434
2014-11-19
Gör en kostnadsfri värdering här