Japansk Buddha

Japansk Buddha
Japansk Buddha
Japansk Buddha
Japansk Buddha
Japansk Buddha
Japansk Buddha
Japansk Buddha
Japansk Buddha
Japansk Buddha
Japansk Buddha
Japansk Buddha
Japansk Buddha

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FIGURIN, brons, Japan, 1900-talets första hälft, i form av stående Buddha med vandringsstav och barn, höjd 37 cm

Slitage, saknar fundament

278435

2014-11-19