Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LUNDGREN, Egron (1815-1875): Kvinnoporträtt, osignerad, olja på duk, 31x26 cm, a tergo finns ett äkthetsintyg av intendent Granberg utfärdat 1924
Krakeleringar
278436
2014-11-19
Gör en kostnadsfri värdering här