Egron Lundgren oljemålning

Egron Lundgren oljemålning
Egron Lundgren oljemålning
Egron Lundgren oljemålning
Egron Lundgren oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LUNDGREN, Egron (1815-1875): Kvinnoporträtt, osignerad, olja på duk, 31x26 cm, a tergo finns ett äkthetsintyg av intendent Granberg utfärdat 1924

Krakeleringar

278436

2014-11-19