Lars Hillersberg
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HILLERSBERG, Lars (född 1937-2004): "Skola, vård, omsorg", motiv av Göran Persson, Mona Sahlin och Thomas Östros, signerad i blyerts Hillersberg, daterad 03, akvarell och tusch, 28x39 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj
278449
2014-11-19