Lars Hillersberg

Lars Hillersberg
Lars Hillersberg
Lars Hillersberg
Lars Hillersberg

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HILLERSBERG, Lars (född 1937-2004): "Skola, vård, omsorg", motiv av Göran Persson, Mona Sahlin och Thomas Östros, signerad i blyerts Hillersberg, daterad 03, akvarell och tusch, 28x39 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

278449

2014-11-19