Olle Nordberg oljemålning

Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

NORDBERG, Olle (1905-1986): Handarbetande kvinna, signerad och dat Olle Nordberg 65, olja på pannå, 46x38 cm

278451

2014-11-19