Mina Carlsson Bredberg oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARLSON-BREDBERG, Mina (Willhelmina) (1857-1943): Porträtt av Lisa Stenrot, signerad C bredberg 1927, olja på duk, 61x50 cm

278452

2014-11-19