Karmtolar

Karmtolar
Karmtolar
Karmtolar
Karmtolar
Karmtolar
Karmtolar
Karmtolar
Karmtolar
Karmtolar
Karmtolar
Karmtolar
Karmtolar

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1800-talets slut, barockstil, träskuren dekor av bl a fleuroner och akantusblad, klädsel i delvis handbroderat tyg med figur- respektive fantasidjur, höjd ca 120, 74x44 cm

Klädsel med skador

278465

2014-11-19