Skål silver

Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKÅL, silver, 4 fötter av voluter, omkring 1920-tal, svensk importstämpel, längd 38,5 cm, höjd 14 cm, vikt ca 1100 g

Smärre bucklor, repor (en fot med invändig större repa)

278516

2014-11-19