Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SÄNG, aluminium med mahognylist, lådor i botten, längd 200, bredd 82 cm
Proveniens: Från fartygschefens rum på jagaren "Gästrikland" (1956-82)
Slitage
278523
2014-11-19
Gör en kostnadsfri värdering här