Fartygskoj

Fartygskoj
Fartygskoj
Fartygskoj
Fartygskoj
Fartygskoj
Fartygskoj
Fartygskoj
Fartygskoj
Fartygskoj
Fartygskoj
Fartygskoj
Fartygskoj

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SÄNG, aluminium med mahognylist, lådor i botten, längd 200, bredd 82 cm
Proveniens: Från fartygschefens rum på jagaren "Gästrikland" (1956-82)

Slitage

278523

2014-11-19