Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BYRÅ, aluminium med skiva i mahogny, höjd 122, 70x55 cm
Proveniens: Från fartygschefens rum på jagaren "Gästrikland" (1956-82)
Slitage, nycklar saknas
278524
2014-11-19
Gör en kostnadsfri värdering här