Leksaksdjur Steiff

Leksaksdjur Steiff
Leksaksdjur Steiff
Leksaksdjur Steiff
Leksaksdjur Steiff
Leksaksdjur Steiff
Leksaksdjur Steiff
Leksaksdjur Steiff
Leksaksdjur Steiff
Leksaksdjur Steiff
Leksaksdjur Steiff

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DJUR, 7 st, Steiff, 1950-60-tal, bestående av: åsna, bäver, katt, 2 apor, 2 nallebjörnar, längd 16-37 cm

2 med knappar, bruksslitage

278544

2014-11-19