Skål Swen Wejsfelt

Skål Swen Wejsfelt
Skål Swen Wejsfelt
Skål Swen Wejsfelt
Skål Swen Wejsfelt
Skål Swen Wejsfelt
Skål Swen Wejsfelt

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKÅL, stengods, signerad SWen (Wejsfelt), daterad -87, brunglaserad, höjd ca 10,5, diameter 25 cm

278556

2014-11-19