Vas skålar SWen

Vas skålar SWen
Vas skålar SWen
Vas skålar SWen
Vas skålar SWen
Vas skålar SWen
Vas skålar SWen
Vas skålar SWen
Vas skålar SWen
Vas skålar SWen
Vas skålar SWen

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, SKÅLAR, stengods, signerade med Gustavsbergs Studiohand och SWen, daterade -87, -87 och -92, gul- och grönglaserade, vasens höjd ca 18 cm

278558

2014-11-19