Max Book litografi

Max Book litografi
Max Book litografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOOK, Max (född 1953): Komposition, signerad och daterad 84, 21/50, färglitografi, 56x47 cm

278560

2014-11-19