Flaskor Swen Weisfelt
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FLASKOR, 4 st, Gustavsberg, signerad med Gustavsbergs Studiohand SWen Unik, daterade -87 (1 st), -89 (3 st), inpressad stämpel HANDREJAD, med glasyr i brunt och rött, höjd ink kork ca 26-29 cm
278565
2014-11-19