Flaskor Swen Weisfelt

Flaskor Swen Weisfelt
Flaskor Swen Weisfelt
Flaskor Swen Weisfelt
Flaskor Swen Weisfelt
Flaskor Swen Weisfelt
Flaskor Swen Weisfelt

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FLASKOR, 4 st, Gustavsberg, signerad med Gustavsbergs Studiohand SWen Unik, daterade -87 (1 st), -89 (3 st), inpressad stämpel HANDREJAD, med glasyr i brunt och rött, höjd ink kork ca 26-29 cm

278565

2014-11-19