Skålar miniatyrer SWen

Skålar miniatyrer SWen
Skålar miniatyrer SWen
Skålar miniatyrer SWen
Skålar miniatyrer SWen
Skålar miniatyrer SWen
Skålar miniatyrer SWen
Skålar miniatyrer SWen
Skålar miniatyrer SWen

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLAR, 2 st, MINIATYRER, 2 st, stengods, signerade med Gustavsbergs Studiohand SWen UNIK, gul- och aprikofärgade glasyrer, diameter ca 3-11 cm

Två stycken med mindre fotnagg

278570

2014-11-19