Lena Linderholm färglitografi

Lena Linderholm färglitografi
Lena Linderholm färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

LINDERHOLM, Lena A (född 1947): Stilleben med fiskar, EA, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, bladmått 56x75 cm

278577

2014-11-20