Yrjö Edelmann färglitografi
2014-11-20
278591
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
EDELMAN, Yrjö (född 1941): Kvinna i naturen, signerad Y Edelmann, EA, färglitografi, bladstorlek 60x47 cm
Något gulnad