Trumpetvas Kina

Trumpetvas Kina
Trumpetvas Kina
Trumpetvas Kina
Trumpetvas Kina
Trumpetvas Kina
Trumpetvas Kina

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OFFERKÄRL/TRUMPETVAS, brons, Kina, 18/1900-tal, reliefdekor, träsockel, höjd 26 cm

Skador, senare underdel i bonad björk

278594

2014-11-20