Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
WILHELMSON, Carl (1866-1928): Studie från Bohuslän 1906, färglitografi, monogramsignerad i trycket samt handsignerad Carl Wilhelmson, 23x33 cm
278607
2014-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här