Carl Wilhelmson färglitografi

Carl Wilhelmson färglitografi
Carl Wilhelmson färglitografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WILHELMSON, Carl (1866-1928): Studie från Bohuslän 1906, färglitografi, monogramsignerad i trycket samt handsignerad Carl Wilhelmson, 23x33 cm

278607

2014-11-20