Serveringsvagn med intarsia
2014-11-20
278625
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets senare del, med intarsia, mässing och plast, flaskställ, höjd 71, längd 75X42 cm
Bruksslitage