Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KALLSKÅL, tenn, Nyköping, otydliga stämplar, STOP, tenn, stopet kronmärkt 1797, höjd 20 resp 16 cm
Kallskål med bucklor, stopet med bristningar, lagningar
278636
2014-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här