Kallskål och tennstop

Kallskål och tennstop
Kallskål och tennstop
Kallskål och tennstop
Kallskål och tennstop
Kallskål och tennstop
Kallskål och tennstop
Kallskål och tennstop
Kallskål och tennstop

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KALLSKÅL, tenn, Nyköping, otydliga stämplar, STOP, tenn, stopet kronmärkt 1797, höjd 20 resp 16 cm

Kallskål med bucklor, stopet med bristningar, lagningar

278636

2014-11-20