Klubbat för:
6 600 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
ANDERSSON "Bjönni", Lars (1940-2011): Skärgårdsmotiv med fiskestugor, signerad L A Bjönni, olja på duk, ca 79x113 cm
Zustandsbeschreibung
278639
2014-11-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner