Lars Andersson oljemålning

Lars Andersson oljemålning
Lars Andersson oljemålning
Lars Andersson oljemålning
Lars Andersson oljemålning
Lars Andersson oljemålning
Lars Andersson oljemålning

Klubbat för:

6 600 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

ANDERSSON "Bjönni", Lars (1940-2011): Skärgårdsmotiv med fiskestugor, signerad L A Bjönni, olja på duk, ca 79x113 cm

Zustandsbeschreibung

278639

2014-11-20